A-tým je po dvou kolech čtvrtý

Po víkendovém 2. kole Divize – D, kdy naši muži zavítali na palubovku Snipers Třebíč B, se nacházejí na celkovém čtvrtém místě tabulky.

Mužský tým odehrál 19.9. druhý zápas v rámci letošní sezóny. I přes povedený začátek se našemu týmu nepodařilo udržet slibný náskok v poměru 3:0. Domácí celek se ve druhé třetině, vzhledem k několika nedůrazům v naší hře, dostal do vedení 4:3. I přestože byl v tu chvíli domácí tým na koni, tak Letohrad nesložil zbraně a po nerozhodném stavu v základní hrací době se šlo do prodloužení.

V prodloužení diktovali tempo hry od začátku naši muži. A po gólu Matouše Faltuse se radovali z celkového vítězství 7:6 po prodloužení.

A jak hodnotil zápas trenér družstva Petr Adamec?: „Nebýt odfláknuté druhé třetiny, tak jsme z Třebíče mohli odvážet všechny tři body. I tak jsme zápas nakonec zvládli vítězně, alespoň za dva cenné body. A těšíme se na další zápasy.

Po dvou kolech tak drží muži celkové čtvrté místo v Divizi – D, když na svém kontě mají 5 bodů za dvě výhry.

Další zápas letohradský A-tým odehraje 25.9. od 18:00 v Rokytnici v Orlických horách a soupeřem mu bude tým Všestar.

Post Author: Ondřej Novotný