Letohrad je po třech kolech na skvělém třetím místě Divize!

Letohradský A-tým, který se o uplynulém víkendu představil v Rokytnici v Orlických horách v rámci 3. kola Divize – D proti týmu FBŠ Všestary, se nachází na prozatímním třetím místě.

Muži do sobotního zápasu nevstoupili vůbec dobře. Nekoncentrovanost, lehkovážnost a další aspekty hry měly za výsledek hrůzostrašný průběh první třetiny. Výsledkem bylo šest obdržených gólů v letohradské brance a stav utkání 1:6 z pohledu Letohradu.

Do druhé třetiny jako by nastoupilo zcela jiné mužstvo. Trenér domácích Petr Adamec udělal menší změny v sestavě, které vedly ke zlepšení herního projevu mužstva. A na konci druhé třetiny svítilo na ukazateli skóre 3:8.

Domácí se rozhodli, že do poslední třetiny dají opravdu vše. Mnoho hráčů hrálo již ten den třetí zápas, jelikož dopoledne bojovali za juniorský tým. I přes to všechno předvedl Letohrad fantastickou stíhací jízdu a vyrovnal skóre zápasu na 9:9.

Utkání tak vstupovalo do prodloužení, kde se jen potvrdilo, který tým je zrovna na koni. Nebyl ním nikdo jiný, než domácí FBC Letohrad, který po brance Matouše Faltuse toto utkání zvládl otočit a zvítězil 10:9 po prodloužení.

Ohlasy domácího trenéra pana Petra Adamce: „První třetina byla hrůza. Špatně jsme si přebírali hráče a nestačili tempu hostů. Od druhé třetiny se nad herní projev výrazně zlepšil, ale stále nás zlobila produktivita. Ve třetí třetině jsme již dominovali a v následném prodloužení jsme zápas dokázali otočit v náš prospěch. Děkujeme soupeři za zápas.“

Post Author: Ondřej Novotný