Muži vstoupili do Divize vítězně

Mužský tým dnes ve Sportovní hale v Rokytnici v Orlických horách vstoupil vítězně do letošního ročníku Divize – D. A to když v letošním prvním zápase porazil hostující celek z Blanska v poměru 6:4.

Od začátku do konce měla hra rychlý spád a bylo vidět mnoho šancí na obou dvou stranách. Od začátku zápasu diktovali hru domácí, a to když na konci první třetiny vedli po brankách Rajnštajna a Kubelky již 2:0.

Ve druhé třetině už ovšem tak veselo nebylo, když hostující tým přidal v prostřední části dva góly a letohradští dokázali vsítit pouze branku jednu z hole Kubelky.

Do třetí třetiny se tak vstupovalo za stavu 3:1 pro domácí tým. Letohradští borci ovšem nenechali nic náhodě a ve třetí třetině vždy udržovali minimální náskok na dvou brankách. Až v závěru se hostům podařilo stav snížit na 5:4. Poslední branku ovšem vstřelili hráči domácího celku, a to když Skalický Jan v čase 59:59 pečetil výhru domácích gólem na konečných 6:4.

Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.

Post Author: Ondřej Novotný