Letohrad se ujal prvního místa v Divizi

Letohradští muži „A“ se v sobotu vydali již k 9. kolu v rámci Divize – D. Tentokráte naši borci zamířili do Žďáru nad Sázavou.

Do zápasu vstupovali naši muži jako favorit, přeci jen druhé místo v tabulce, které A-tým držel po první třetině soutěže, vypadalo vskutku impozantně.

Sobotní zápas v hale na Bouchalkách byla ovšem úplně jiná podívaná. Po vlažnější první třetině se začaly dít věci. Jednoznačně nejlepší letohradské duo dosavadního ročníku Skalický Jan – Majvald František si s obranou domácích dělali co chtěli. Výsledek? Šest přesných zásahů Franty Majvalda, které doplnili po jednom úspěšném pokusu ještě Kubelka a kapitán Pokorný.

Celkové skóre zápasu tak činilo rozdíl šesti branek a hostující tým se radoval z vítězství 2:8.

I díky osmé výhře v letošním ročníku se letohradský celek dostal na první místo Divize – D a vede před druhým celkem z Brna o 3 body.

Další zápas sehrají naši muži nadcházející sobotu v Dolní Dobrouči proti celku z Vysokého Mýta.

Post Author: Ondřej Novotný