Muži vypadli z poháru

Pátek 4. 9. 2020 byl smolným dnem pro mužský tým Letohradu, který v rámci třetího kola poháru prohrál s Hradcem Králové v poměru 2:4, a se soutěží se loučí.

Utkání začalo velmi opatrně. Na první střelu si všichni zúčastnění museli počkat až do 10. minuty. V druhé polovině třetiny se již týmy osmělily, ale žádnou branku nevytvořily. Ta přišla až v 30. minutě, kdy se prosadil Matouš Hrdina a poslal Letohradské do vedení. To navýšil o tři minuty později Štěpán Appl. Hradec se dlouho nemohl dostat k pořádnému zakončení – vše končilo mimo branku nebo na nohách obránců. Když už něco prošlo, brankář Dan Jiruška byl na místě.

Hradci se ale nakonec ještě do konce druhé části podařilo přece jenom snížit. Po pěkné kombinaci zakončoval do prázdné Filip Hušek. Hosty branka nakopla a domácí byli pod tlakem.

Jak Královehradečtí ukončili prostřední část, tak začali i část závěrečnou, a jak se později ukázalo, patřila jim celá. Letohrad přestříleli 12:2 a v rozmezí 48. a 51. minuty i třikrát skórovali. Domácím se již nic nepovedlo, a tak museli po porážce 2:4 sklopit hlavu a popřát Hradci štěstí do dalších bojů.

FBC LETOHRAD – FBC HRADEC KRÁLOVÉ 2:4 (0:0, 2:1, 0:3)

Branky: 30. Hrdina (Doleček Jiří), 33. Appl (Doleček Petr)

Sestava: Daniel Jiruška (Roman Doleček) – Vojtěch Marek, Tomáš Kulhánek, Ondřej Pokorný (C), Jiří Skalický, Jan Skalický, Matouš Hrdina, Daniel Baláš, David Derka, Tomáš Bárta, Jiří Doleček, Maxim Kubelka, Martin Novák, Adam Šubert, Štěpán Appl, Petr Doleček