Mužský B-tým získal jeden bod

V neděli 10. 11. 2019 sehrál mužský B-tým další zápasy Pardubického přeboru. V rámci čtvrtého kola se utkal s Holicemi a Chrudimí B.

První utkání začal lépe soupeř z Holic – v 5. minutě šel do vedení. Necelou minutu před koncem třetiny pak srovnal Honza Netušil. Druhá třetina měla podobný scénář. Holice šly opět do vedení, ale Letohrad díky Jirkovi Moravcovi odpověděl stejnou měrou. Třetí třetina začala přesilovou hrou soupeře. Vyloučení Tondy Živného hned po dvou vteřinách potrestal Martin Bahník. V čase 42:00 dostal výhodu přesilové hry i Letohrad. Během přesilové hry se neprosadil, prosadil se ale tři vteřiny po návratu vyloučeného hráče – opět skóroval Jirka Moravec. Touto brankou udělal tečku za utkáním a týmy si rozdělily body.

FBC LETOHRAD B – IBK HOLICE 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Branky: 15. Netušil (Šťastný), 21. Moravec Jiří (Toman), 45. Moravec Jiří (Kavka)

Sestava: Jan Moravec – David Lauterbach, Jan Šťastný, Jiří Toman, Jan Netušil, Vojtěch Petr Dostálek, Antonín Živný, Martin Kavka, Vojtěch Vychytil, Jiří Moravec, Josef Gabris

Druhé utkání bylo v režii Chrudimi. Dostala se do vedení již v první minutě, v šesté minutě ho navýšila. V 12. minutě měla možnost navýšení na tříbrankový rozdíl, ale trestné střílení nezužitkovala. Ve druhé třetině Chrudim vstřelila další tři branky a do závěrečné třetiny měla vypracovaný solidní náskok 5:0. Letohrad se i přes několik zajímavých šancí nedokázal prosadit a utkání tak skončilo 5:0.

FBK PIRÁTI SOKOL CHRUDIM B – FBC LETOHRAD B 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)

Branky:

Mužské béčko tak získalo jeden bod a v současné době mu v tabulce patří třetí místo. Na svém kontě má deset bodů, na druhé Holice ztrácí šest bodů, naopak na čtvrtou Chrudim má náskok čtyř bodů. Další zápasy ho čekají 30. 11. 2019, kdy se ve sportovní hale v Dolní Dobrouči utká s SPV Pardubice B a ŽSK Třemošnice B.