Zápas podzimu pro A-tým, Béčko bude hrát doma

Zápas, na který se těší všichni! Od hráčů, po realizační tým, až po samotné diváky. Dalo by se říci, že je tu „ZÁPAS podzimu“. Letohradský celek zamíří na horkou půdu do České Třebové, kde se střetne s rivalem FbK Orlicko-Třebovsko.

Nikdo na hřišti nebude chtít prohrát. Všichni z obou mužstev půjdou za jedním jediným cílem a tím je VÍTĚZSTVÍ. Naši muži budou chtít ovšem potvrdit roli favorita, jelikož jim patří v tabulce třetí místo, naopak Orlicko-Třebovsko se krčí, až na desátém místě, což je pro ně zcela jistě veliké zklamání.

V obou mužstvech působí hráči, kteří dříve oblékali dres soupeře. Na domácí straně je to bývalý gólman Letohradu David Richter, na straně letohradského celku uvidí diváci Daniela Jirušku, který je letos opravdu ve skvostné formě, která mnohdy převyšuje kvality divizní soutěže!

Zápas bude začínat v 18:00 a letohradský celek bude potřebovat Vaši podporu, tak si udělejte čas a přijeďte náš A-tým do Třebové podpořit.

Mezitím se budou odehrávat přes den boje i v Rokytnici v Orlických horách. Tam vyrazí ke své druhé lize v letošní sezóně B-tým.

Nejdříve se utká v „málem derby“ proti Lanškrounu od 9:00 a ve 14:00 uzavře sobotní vystoupení proti týmu z Pardubic.

Veškeré zápasy můžete sledovat prostřednictvím onlajnů nebo přijet podpořit letohradské muže osobně!

Post Author: Ondřej Novotný