Ohlednutí za pohárovým víkendem

O víkendu náš tým odehrál první kolo Poháru České Pojišťovny ve sportovní hale Tatranu Střešovice. V sobotu jsme sehráli zápasy se soupeři z Předměřic a Kolína. Předměřice jako tabulkový outsider nastoupily s defenzivní taktikou s rychlým přechodem do brejku. V zápase jsme byli po celé utkání výrazně lepší a jen díky výbornému výkonu brankaře hostů jsme dlouho nebyli schopni získat výraznější náskok. To se podařilo až po polovině zápasu, kdy již soupeři trochu docházely síly. Výsledek 9:3 byl reálným odrazem předvedené hry obou týmů. Druhý zápas proti Pitbulls Kolín byl úplně o něčem jiném. Hráči Kolína (tým ze špičky divizní soutěže) od začátku více kontrolovali míček, ale náš tým výborně bránil. Utkání bylo rychlé, důrazné a plné osobních soubojů, nicméně naprosto korektní. V zápase jsme se přetahovali o každý míček, ovšem o kousek šťastnější byli hráči z Kolína a zvítězili 5:4.

V neděli jsme nastoupili proti domácímu týmu Las Plantas, který nás v sobotu herně velice překvapil. Individuální dovedností byli hráči velice silní, ale náš týmový výkon byl vynikající a ve spojitosti s krásnými souhrami jsme dokázali domácí tým přehrát zaslouženě 9:3. V posledním zápase jsme nastoupili proti týmu Orel Přelouč. Po předešlých těžkých zápasech jsme doufali, že soupeř na tom nebude fyzicky dobře, ale to byl omyl. Přelouč nás překvapila důraznou hrou a pressingem, který nám dělal mnohdy problémy. Po celý zápas byly síly vyrovnané, ale v posledních minutách jsme skóre přetlačili na svou stranu a zvítězili 4:3.

Celkově jsme obsadili druhé místo v tabulce a v neděli 2.9.2018 nás čeká od 18:00 hodin těžký soupeř z Jaroměře. Hráčům děkujeme za předvedené výkony a výbornou reprezentaci klubu jak na hřišti, tak mimo něj.

Post Author: Petr Adamec